Turnus Odnowa B

 

Zapraszamy serdecznie do największego w Europie kompleksu wodnego

Hajduszoboszlo Hungarospa!


Na miłych gości oprócz zbawiennych wód termalnych czekają niezliczone atrakcje parku wodnego, kąpieliska leczniczego, plażowego i Aqua-Palace.
Baseny lecznicze o niezwykłych właściwościach terapeutycznych oraz proponowane różnorodne zabiegi przynoszą ulgę przy wielu dolegliwościach. Ale to nie wszystko - ZAPRASZAMY!!!

 

Cena pobyt 7x doba 49.500HUF


Woda termalna wydobywana jest z głębokości 1090,87 metrów już od prawie 100 lat. Swe znakomite działanie lecznicze zawdzięcza licznym składnikom (jod, brom, sól kuchenna, węglowodory, związany z bitumenem estrogen, oraz tytan, miedźŸ, cynk, srebro, bar i wanad w postaci elementów śladowych). Ta apteka natury - fachowo zastosowana - może być balsamem na wiele schorzeń, środkiem łagodzącym cierpienia i dolegliwości. Baseny, wypełnione wodą leczniczą o różnej temperaturze, zabiegi balneologiczne lub fizykoterapeutyczne całkowicie lub częściowo leczą na przykład następujące choroby: schorzenia powstałe na tle operacji chirurgicznych, na tle nerwowym, internistycznym lub dermatologicznym, ponadto choroby układu ruchowego, stany po wylewie do mózgu i po operacjach ortopedycznych, paraliże, przewlekłe bóle końcówek nerwowych, czyraki kończyn dolnych, ginekologiczne stany zapalne, bezpłodność, schorzenia prostaty, egzemę, łuszczycę, skrzywienia kręgosłupa, rozmaite zwapnienia. Należy jednak pamiętać o konsultacjach z lekarzem przed rozpoczęciem kuracji na „własną rękę”, aby mieć pewność ze nie występują żadne przeciwwskazania. Z praktyki wynika, ze spośród stosujących się do wskazań lekarskich pacjentów u ponad 90% następuje szybka i znaczna poprawa.

PAKIET ZAWIERA:
*zakwaterowanie /pokoje 2, 3 i 4-os./
*wyżywienie /śniadanie i obiadokolacja/
*bezpłatne wejściówki na teren kąpieliska leczniczego i plażowego /na każdy dzień pobytu dla każdego z uczestników/
*masaż całego ciała /45 min/

!!!dostępność zawartych w ofercie części wellness, uzależnione od pory roku /część zewnętrzna dostępna w sezonie letnim/
!!!zniżki dla dzieci /jako trzecia osoba w pokoju 2-os./

!!!pakiet dostępny cały rok *zakwaterowanie w różnych obiektach w zależnośći od dostępności

 

!!do ceny pakietu nalezy doliczyć opłatę klimatyczną IFA 450HUF osoba dorosła/doba

ZAPRASZAMY!!!

Wybrane obiekty:

 

Aby zobaczyć pełną listę przejdź do rezerwacji

Wyślij zapytanie